У Харкові можуть закрити дитячі онкогематологічні відділення. У такому разі пацієнтів переведуть на лікування до Києва, Дніпра та Львова. Рішення планували розглянути 24 червня.
Трамвай дізнався про це з повідомлення ГО «Ініціатива підтримки онкохворих дітей».
Допоможіть журналістам Vgorode.ua виконувати свою роботу. Підтримайте фінансово >>> ❤Обговорюємо в Telegram: Київ, Дніпро, Полтава, Одеса.
Батьки та пацієнти занепокоєні тим, що в Україні збираються створити нову мережу спеціальних центрів для лікування дітей із раком крові. Головне, чого бояться сотні родин: онкологічні відділення у звичайних обласних лікарнях можуть закрити або скоротити.
Громадська організація «Ініціатива підтримки онкохворих дітей» виділяє кілька головних проблем, із якими можуть зіштовхнутися сім'ї в регіонах:
В організації наголошують: вони підтримують розвиток сучасної медицини, але проти того, щоб через реформи дітям в регіонах стало важче лікуватися. Активісти закликають владу ухвалювати такі рішення відкрито та обов'язково радитися з лікарями, пацієнтами та батьками.
Хочете, щоб ми висвітлили певну тему чи ситуацію? Пропонуйте. Розглянемо, перевіримо і зробимо матеріал. Пишіть на [email protected], або в наш чат-бот у Telegram — https://t.me/tramnewsbot.